Webnen

2019 Yılında kurulmuş olan genç markamız, hızlı ancak emin adımlarla büyümektedir. Bugün öncelikle Ankara'dan olmak üzere Türkiye'nin her yerinden müşterilerimize Bireysel ve Kurumsal Web ve Grafik - Tasarım çözümleri sunmaktayız.

Bireysel Web Çözümleri

Paket 1

350,00TL

Kişileri veya belirli bir ürünü tanıtmak amacıyla hazırlanmış çözüm paketidir. İçerik: - 1 adet isteğe bağlı Web sitesi ve tasarımı - Hosting (1 yıl ) - Domain (1 yıl )

Paket 2

900,00TL

Kişileri veya belirli bir ürünü ve ürünleri tanıtmak amacıyla hazırlanmış genişletilmiş çözüm paketidir. İçerik: - 3 adet isteğe bağlı Web sitesi ve tasarımı - Hosting - Domain - Danışmanlık

Kurumsal Web Çözümleri

Kurumsal Paket 1

500,00TL

Kurumunuzun tanıtımı amacıyla düzenlenen pakettir. İçerik: - 1 adet Web sitesi ve tasarımı - Hosting (1 yıl) - Domain (1 yıl) -Danışmanlık (1 yıl)

Grafik ve Tasarım

Çözümler

Broşür, afiş, dergi ve gazete tasarımları ile ilgili çözümler üretmekteyiz. İsteğiniz takdirinde matbaa ve basım ile ilgili de danışmanlık yapmaktayız. Fiyatlar hakkında bilgi almak için lütfen ilgili birim ile telefon aracılığıyla iletişime geçerek görüşünüz.

Projeler

Proje

13.000,00TL

E-ticaret sitelerinden, bireysel blog sitelerine kadar programlama içeren bütün ürünlerimizi kapsamaktadır. Fiyat ile ilgili bilgi almak ve süreç hakkında randevu almak için lütfen ilgili birim ile iletişime geçiniz.

Son güncelleme: 17/09/2019 15:45
*Fiyatlara tüm vergiler dahildir.
*Bilgilerdeki uyuşmazlıklar halinde işletme kayıtları esas alınır.